sobota 16. února 2008

Císařův kámen a Vesec

Sobotní mrazivý, ale slunečný den jsem se vydal na Císařův kámen, podívat se co se tu za ty dva roky kdy jsem tu byl naposled změnilo a hlavně si zase trochu zajezdit. Přišel sem Vanik a dorazil i Mužíček, který po propařené noci si přišel vyčistit hlavu a prohnat svého nového Socoma. Ještě ho, ale nemá v plné formě a tak na něm uvidíte třeba vidlici RST :) Brzo ale bude tenhle oř jednoznačně nejkrásnější v širém okolí. Kluci tu mají postavené nějaké lávky, jednu hodně zábavnou cestičku s klopenkama a po turistické cestě vedoucí úsek plný kořenů a s dost velkým sklonem. Pěkně jsme si tu pojezdili, Mužíček to po třech jízdách zabalil a odjel domů nabírat síly. Zato dorazil jeden z místních, co to tu má za humny (Radek). Takže jsme ještě dali pár jízd a vydali se přes Vesec do Liberce.


Ve Vesci, jak jistě víte se bude za rok konat mistrovství světa v klasickém lyžování a tak se tu za každou cenu musel odjet jeden závod světového poháru. Vzhledem ke sněhovým podmínkám tam pořadatelé navezli sníh snad z celého širého kraje, což vyvolalo dost emocí. Zastávám názor že tu celý areál vůbec neměl být a uvidíme co se tu bude dít po mistrovství. Obrázek si můžete udělat sami.


O pár metrů dál jsme našli důvod :), proč pořadatelé nemohli zasněžovat, na nedaleké louce jim totiž bez povšimnutí stříkala všechna voda přiváděná do areálu. Možná ale tato prasklina v potrubí vytvořila větší umělecké dílo než je celý areál ve Vesci :)

3 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Moc pěkné, snad bych jen dodal, že nejhezčí kolo v širém okolí bude samozřejmě moje, pokud započítámeli i duchovní hodnotu, kterou má Demo po půl roce každovečerních modliteb a s doživotní zárukou (představ si pověst Elvise) zcela jistě na úplně jiné úrovni, než Socom (vysoká hubená blondýna se dvěma plastikami přecházející dálnici v mlze).

Anonymní řekl(a)...

Vtip :-)))

Íček řekl(a)...

Dobře ty! :)))